Gala Paszportu Wolontariusza 2022/2023, zostanie zorganizowana w innym terminie niż Dzień Edukacji Narodowej.
Dąbrowski Paszport Wolontariusza
Przedstawiamy nowy projekt miejski skierowany wprost do dąbrowskiej młodzieży. Jest on realizowany przez Urząd Miejski Miasto Dąbrowa Górnicza wraz z Wydziałem Oświaty i Zespołem Doskonalenia i Wsparcia Nauczycieli.
Dąbrowski Paszport Wolontariusza skierowany jest do uczniów dąbrowskich szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów.
Paszport to dokument, w którym młodzi ludzie będą mogli dokumentować aktywność związaną z wolontariatem. Na podstawie wpisów w Paszporcie młodzi wolontariusze co roku będą wyróżniani podczas Dąbrowskiej Gali Wolontariusza.
Gromadź punkty za udział w akcjach charytatywnych: miejskich lokalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich!
Wykaż swoje zaangażowanie, aktywnie uczestnicząc w akcjach wolontaryjnych i w życiu miasta!
Punkty składania Paszportu
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Mireckiego 1
tel. 262-26-14
faks 264-94-24
e-mail: sekretariat@sp3.dg.pl
adres strony internetowej: https://www.sp3dg.edu.pl/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi 11
tel. 262-35-72
260-02-28
sekretariat wew. 21
e-mail: sekretariat@sp7.dg.pl
adres strony internetowej: https://sp7dabrowa.edupage.org/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Krasińskiego 34
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Wyspiańskiego 1
tel. 264-19-80 268 91 91
tel. 264 26 85
e-mail: sekretariat@sp8.dg.pl
adres strony internetowej: http://sp8dabrowag.pl/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Górników Redenu 4
tel. 262-28-41
faks 262-28-44
e-mail: sekretariat@sp10.dg.pl
adres strony internetowej: https://sp10.dg.pl
41-303 Dąbrowa Górnicza, Aleja Piłsudskiego 24
tel. 260-00-74
e-mail: sekretariat@sp13.dg.pl
adres strony internetowej: https://www.sp13dg.pl/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Konopnickiej 56
tel. 261-22-12
e-mail: sekretariat@sp16.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.sp16dg.pl/
41-303 Dąbrowa Górnicza, Aleja Józefa Piłsudskiego 73
tel. 264-13-00
e-mail: sekretariat@sp18.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.sp18dg.pl/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Karola Adamieckiego 12
tel. 262-51-62
261-79-65
e-mail: sekretariat@sp20.dg.pl
adres strony internetowej: https://sp20dg.edupage.org/
42-523 Dąbrowa Górnicza, ul. Gołonoska 23
tel. 264-02-14
tel. księgowość 268 05 68
e-mail: sekretariat@sp26.dg.pl
adres strony internetowej: https://sp26dg.edupage.org/
41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Gustawa Morcinka 4
tel. 268-86-02
261-43-24 księgowość
e-mail: sekretariat@sp29.dg.pl
adres strony internetowej: http://sp29dg.pl/
41-310 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 6
tel. 262-40-42
e-mail: sekretariat@sp30.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.sp30dg.tvtom.pl/
(Szkoła Podstawowa nr 23 im. Fryderyka Chopina + Przedszkole nr 19)
42-522 Dąbrowa Górnicza, ul. Idzikowskiego 139
tel. 264-04-19
e-mail: sekretariat@zsp6.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.zsp6dg.szkolnastrona.pl/
(Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego + Przedszkole nr 28)
42-520 Dąbrowa Górnicza, Aleja Zwycięstwa 85a
42-520 Dąbrowa Górnicza, Aleja Zwycięstwa 77
tel. 264-08-39
sekretariat wew. 22
tel. 264 08 36
e-mail: sekretariat@zsp7.dg.pl
adres strony internetowej: https://zsp7dg.edupage.org/
(Przedszkole nr 3 + Szkoła Podstawowa nr 34)
41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Łęknice 35
tel. 261-10-22
261-24-90
261-21-02
261 31 55
268 05 03 zastępca dyr.
e-mail: sekretariat@zs4.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.zs4-dg.edu.pl/
(Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi + Liceum Ogólnokształcące Sportowe)
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Chopina 34
tel. 262-69-68
fax 262-24-32 wew. 32
e-mail: sekretariat@zss.dg.pl
adres strony internetowej: https://www.zssdg.edu.pl/
261-24-90
261-21-02
261 31 55
268 05 03 zastępca dyr.
e-mail: zs4@edu.dabrowa-gornicza.pl
adres strony internetowej: http://www.zs4-dg.edu.pl/
41-310 Dąbrowa Górnicza, ul. Wirgiliusza Grynia 17
tel. 262-01-62
268-04-47 księgowość
- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
- Szkoła Muzyczna I stopnia im. Michała Spisaka
e-mail sekretariat@zsm.dg.pl
adres strony internetowej: http://zsmdabrowa.edu.pl/
ul. Kopernika 40
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 262 30 93
e-mail: sekretariat@lukasinski.dg.pl
adres strony internetowej: https://www.lukasinski.pl/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Górnicza 17
tel. 262-34-80
e-mail: sekretariat@zeromski.dg.pl
adres strony internetowej: https://www.lo2.dabrowa.pl/
41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Prusa 3
tel. 264-14-97
e-mail: sekretariat@anders.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.zso2.dabrowa.pl/
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi 12
tel. 262-29-01
e-mail: sekretariat@zst.dg.pl
- Technikum nr 4
- Branżowa Szkoła I stopnia nr 4
- Szkoła Podstawowa dla Dorosłych
adres strony internetowej: https://www.zst-dg.pl/
41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Swobodna 59
tel. 261-22-45
261-80-02 księgowość
264-97-48
268-40-94
268-51-81
e-mail: sekretariat@sosw.dg.pl
adres strony internetowej: http://www.sosw.dabrowa.pl/
Lista laureatów 2021/2022
Laureaci zostaną uhonorowani przez Pana Prezydenta Miasta Marcina Bazylaka na Gali wraz z dąbrowskimi stypendystami oraz nauczycielami wyróżnionymi Nagrodą Prezydenta Miasta. Serdecznie zapraszamy Wolontariuszy wraz z opiekunami/rodzicami/opiekunami prawnymi w dniu 12 października 2022 r. o godzinie 10.00 na deski Pałacu Kultury Zagłębia.
– SP 30 Dorocka Amelia
– SP 20 Szczepańska Kinga
– SP 20 Wojtacha Alicja
– SP 20 Kozak Filip
– SP 20 Sobań Katarzyna
– SP 20 Smoczyńska Nadia
– SP 20 Cieślar Bartosz
– SP 20 Jończyk Hanna
– SP 20 Glaba Milena – SP 20 Milczarek Hanna
– SP 20 Molicka Olimpia – SP 20 Dylewska Milena
– SP 20 Kasprzyk Barbara – SP 20 Borecka Maja
– SP 20 Mazue Zuzanna
– SP 18 Maciuszek Emilia
– SP 29 Chrobot Patrycja
– SP 29 Młyńczak Tomasz
– SP 29 Olszewska Ewa
– SP 29 Waszkiewicz Anna
– SP 29 Gajda Nikola
– SP 29 Tomza Dawid
– SP 29 Gut Wiktor
– SP 29 Szopa Paulina
– SP 29 Sowa Kinga
– SP 29 Szlęzak Dominika
– SP 29 Cieślik Zofia
– SP 29 Nalepa Jan
– SP 29 Szczepański Wojciech
– SP 29 Paprocki Dawid
– SP 29 Nierychły Maria
– SP 29 Kańska Lena
– SP 29 Białas Kacper
– SP 29 Sperka Jakub
– SP 29 Sędrowicz Marek
– SP 29 Pluta Maria
– SP 29 Więcek Adrianna
– SP 29 Pudo Bartosz
– SP26 Bryła Miłosz
– SP26 Miliński Damian
– SP26 Miliński Mateusz
– SP26 Jarczewski Aleksander
– II LO Barglik Sandra
– II LO Bęczkowska Julia
– II LO Cieplińska Natalia
– II LO Galewska Macelina
– II LO Ganczarek Paulina
– II LO Hanak Ewa
– II LO Kowal Hanna
– II LO Madej Anna
– II LO Małycha Julia
– II LO Masarczyk Martyna
– II LO Mroczek Maja
– II LO Mróz Wiktoria
– II LO Musiał Patrycja
– II LO Pakuła Monika
– II LO Pawłat Iga
– II LO Regdas Martyna
– II LO Rubik Nadia
– II LO Sanitska Anastasiia
– II LO Shevchuk Afrodita
– II LO Szymonek Julian
– II LO Śliwa Iga
– II LO Zbojak Kinga
– SP 31 Hrabik Mateusz
– SP 31 Brzęczek Zuzanna
– SP 31 Urbański Amadeusz
– SP 31 Pasamonik Zuzanna
– SP 31 Tyszczak Amelia
– ZS 4 Trzęsicki Piotr
– ZSS Baran Aleksandra
– ZSS Grzesiak Natalia
– ZSS Jurkowska Weronika
– ZSS Melerowicz Julia
– SP 7 Paczyńska Pola
– SP 7 Suchy Wiktor
– SP 7 Drewniaczyk Olga
– SP 7 Faris Nadia
– SP 7 Kosałka Oliwia
– SP 7 Rogala Piotr
– SP 7 Frączek Szymon
– SP 7 Kucybała Natalia
– SP 7 Pudo Natalia
– SP 7 Szydłowska Zuzanna
– SP 10 Arciszewski Maksymilian
– SP 10 Gołąb Aleksandra
– SP 10 Pielka Weronika
– ZSM Szostak Jagoda
– ZSP6 Kleszcz Amelia
– ZSP6 Nowak Klaudia
– ZSP6 Wójcik Eleonora
– ZSP6 Imielska Wiktoria
– ZSP6 Blady Sandra
– ZSP6 Muniowski Wiktor
– ZSP6 Maraś Małgorzata
– III LO Złotowska Katarzyna
– III LO Rachwał Iga
– III LO Jasińska Sandra
– SOSW Nowak Marta
– SOSW Łukomska Zofia
– SOSW Kaźmierczyk Łukasz
– SOSW Bielecki Karol
– SOSW Smela Julia
– SOSW Strzelczyk Konrad
– SOSW Witecki Bartosz
– SOSW Zontek Małgorzata
– SOSW Wojtala Mateusz